Algab hooaeg 2012/2013!

28. august 2012

Naiskoori uus hooaeg on kohe-kohe algamas. Juba ülehomme, 30. augustil toimub meie esimene proov ja järgmisel päeval, 31. augustil esimene esinemine – meil on au laulda kell 12 Tartu Ülikooli peahoones toimuval uue rektori inauguratsioonitseremoonial.

Järgmisest nädalast oleme täielikult uute lauljate vastuvõtmise lainel. 3. septembril, s.o päeval, mil ülikoolis toimuvad avaaktused, võib meid hommikul kella 9.30st kuni kella 17ni õhtul kohata peahoone ees ja sees kõigile huvilistele naiskooris laulmise võlusid tutvustamas. Meiega koos on seal ka meie sõbrad Tartu Akadeemilisest Meeskoorist, Tartu Ülikooli Kammerkoorist ja Tartu Ülikooli Sümfooniaorkestrist, nii et muusikat, nalja ja naeru on sel päeval peahoone ümbruses rohkem kui küll. Tulge meid sinna kindlasti vaatama ja meie tegemiste kohta infot saama.

Ja veel – sõltumata sellest, kas te 3. septembril peahoone lähedusse satute või mitte, tulge sinna kindlasti 6. septembril kell 18. Sel ajal hakkab meil peahoone ruumis 232 proov ja seekord on kõigil naiskooris laulmisest huvitatud seda proovi kaema tulla. Nii näete oma silmaga ja kuulete oma kõrvadega, et meile tasub laulma tulla küll.

Kohtumiseni!