Värske U-duur!

Juba aastaid, et mitte öelda aastakümneid, on olnud tavaks, et naiskoor võtab korra aastas oma tegemised ühede kaante vahele kokku. Algselt pigem ajalehe formaadis ilmunud U-duurist on ajapikku saanud päris mahukas ajakiri – nii on eelmise aasta lõpus ilmunud U-duuri 16. numbris juttu ja pilte lausa 40 lehekülje jagu.

Mida huvitavat ajakirjast seekord lugeda saab? Eks täit tõde teavad ja saavad teadma ainult need, kel ajakiri olemas, ent isu tekitamiseks alljärgnevalt väike assortii küsimustest, millele 2017. aasta U-duurist loodetavasti vastused saab:
Kas naiskoori seltskonnaüritusi on liiga palju?
Mida tegi dirigent Triin vabal semestril?
Millest räägivad omavahel kohvikus kohtudes naiskoori uus president Piret ja koorivanem Agnes ja mitut pilli mängib eelmisel aastal naiskooriga liitunud koormeister Kaisa?
Mida naiskoori lauljad peale nootide veel uurivad?
Millisena mäletavad naiskoori lauljad Veljo Tormist ja mida räägib Eesti naiste kohta Ester Mägi “Vahtralt valgõ pilve pääle”?
Millised on meie kogemused ahistamisega ja kas me ise ka kunagi kedagi ahistanud oleme?
Ja kui nii mõnigi on lootuses meid vahele võtta küsinud, kas U-duuris on olemas ka horoskoop, koomiks ja ristsõna, siis jah, sel aastal on need kõik olemas ja ristsõna pole mitte mingi mänguristsõna, vaid täiesti päris!

Selleks, et see huvitav kraam enda lugemislauale või öökapile saata, on vaja teha kõigest kaks näpuliigutust:
anda oma soovist märku, saates e-kirja koos oma postiaadressiga aadressile uduur@naiskoor.ee;
teha naiskoori arveldusarvele järgmine ülekanne:
Konto nr (IBAN): EE792200001120073097 (Swedbank)
Saaja: TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE NAISKOOR
Summa: 6.00
Selgitus: U-duur 2017 (kui maksab 3. isik, siis tuleks märkida ka, KELLE eest makse sooritatakse. Kui soovitakse saada rohkem kui üks eksemplar, siis tuleks ka seda selgituses märkida)
Kui saaksid ja tahaksid ajakirjale ise Tartus järele tulla, siis tuleks naiskoori arveldusarvele samade rekvisiitidega üle kanda 5 eurot (1 euro on postikulu).

NB! U-duurid on nüüdseks ostas.