Triin Kochi kooride XVI laulupäev “Mu mets, mu maa”

Laupäeval, 17. juunil kell 17 toimub Sulbi laululaval Triin Kochi kooride ühiskontsert „Mu mets, mu maa“, millele eelneb rongkäik Pöksi talust Sulbi laululavale.

Me tuleme jälle kokku ja laulame. Millest me laulame? Eks ikka meist endist, meie maast, rahvast ja meid ümbritsevast loodusest (ilmselt on vähe neid laule, mis millestki muust helisevad). Dirigent Triin Kochi koorid ongi meie maa ja rahva usku – meile lähevad korda kodumaised viisid ja emakeelsed sõnad, me püüame laulude ja laulmiste kõrval näha ka kõike seda, mis on päris ja mis meid puudutab; aga paratamatult ka seda, mis meie kõrvalt ja seast kadumas on. Meie metsade ja maade käekäik läheb ilmselt kõigile kaasmaalastele korda ja usume, et lauludes peituvad need võlusõnad ja -helid, mis võivad aidata meil midagi muuta ja paremuse poole tüürida.

Oleme ühed õnnelikud koorilauljad, sest sajakesi koos olles saab meie õnne ja rõõmu sajakordselt rohkem ning seda on näha meie silmist ja südameist. Ja kui väga häid eesti viise just nii laulda – ju kandub sellest kordades rohkem ka meie kuulajateni, sõprade ja kaasaelajateni.
Kutsume teid Triini koduradadele osa saama kolme koori XVI laulupäevast Sulbi laululaval laupäeval, 17. juunil kell 17.
Laval on Tartu ülikooli kammerkoor, Tartu ülikooli akadeemiline naiskoor ja Tartu ülikooli naiskoori Tallinna vilistlaskoor.
Tere tulemast!