Triin Kochi kooride laulupäev 12. juunil kell 17 Sulbi laululaval

05. juuni 2010

Sellel suvel toimuvad juba kolmandat korda dirigent Triin Kochi kooride laulupäevad. Kui esimesel korral laulsid Triini koorid Abruka saarel ja teisel korral juba Triini kodukülas Sulbis, siis sealne mõnus laululava ja kohalike elanike lahke vastuvõtt toob koorid sellelgi aastal Sulbisse tagasi. 12. juunil kell 17 algaval laulupäeval esineb Triini käe all ligi 80 tema enda naiskoorilauljat.

2008. aastal Aasta dirigendiks tunnistatud Triin Koch juhatab laulupäeval Tartu Ülikooli Akadeemilist Naiskoori ja Tartu Ülikooli Naiskoori Tallinna Vilistlaskoori. Äsja oma juubelihõngulisi aastapäevi tähistanud naiskoorid on oma kõrgvormis ja laulupäeval tahetaksegi oma repertuaari ja naislauluväge kuulajatega jagada.

Laulupäeva repertuaarist leiab kauneimaid naiskoorilaule ning sõna sekka ütlevad Võrumaalt pärit koorilauljad. Laulupäev on kõigile laulusõpradele tasuta ja kõik koorimuusikasõbrad on laupäevaõhtusele kontserdile teretulnud. Laulupäeva kontserdile eelneb ka rongkäik Pöksi talust Sulbi laululavale.

Vihma korral toimub kontsert Sulbi laululava kõrval asuvas kiviaidas.
Laulupäeva kontsert on tasuta.

Info ürituse kohta:
Indrek Mustimets 506 3076