Uus U-duur!

28. mai 2020

Kas Eesti vajaks professionaalset naiskoori? Mis maakondadest ei ole pärit naiskoori praeguseid lauljaid? Kuidas teha kooki nagu Linda või salatit nagu Anne? Mida ei tasu Vietnamisse reisivale sõbrale kaasa pakkida? Kui me head lapsed ei ole, siis mida laulma hakatakse? Mille järgi valisid heliloojad (esiettekandeta jäänud) uudisteostele tekstid? Kuidas naiskoor 1950ndatel operetti tegi? Mida saab teha koorilaulja oma koorijuhi hoidmiseks ja toetamiseks? Mis on põhiülesanne koorilaulus?

Kõikidele nendele küsimustele leiab vastused värskelt trükist tulnud U-duurist! U-duur kajastab naiskoori tegemisi möödunud aasta jooksul, kuid samas kannab tänavune 48-leheküljeline ajakiri endas juubeli hõngu. Nii saab lugeda lisaks Vietnami reisi ja laulupidude muljetele ka intervjuusid heliloojate ja kooriliikumise eestvedajatega, dokumentaalkomöödiat käesoleva hooaja presidendist ja koorivanemast, naiskoori vilistlaste meenutusi ning palju muud.

Ühe ajakirja hind on 8 eurot, mis sisaldab endas juba postikulu Eesti piires, ja neid on võimalik tellida lingilt https://forms.gle/qTamroqVcwKH3tDD7.